Кошик
13 відгуків
+380 (98) 037-85-35
+380 (98) 037-85-35
berry.org.ua
Кошик

DH-PFT3970 1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)

2 223 ₴

  • Немає в наявності
  • Код: 99-00000954
DH-PFT3970 1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
DH-PFT3970 1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)Немає в наявності
2 223 ₴
+380 (98) 037-85-35
  • +380 (98) 037-85-35
+380 (98) 037-85-35
  • +380 (98) 037-85-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
DH-PFT3970 - дальнодіючий оптичний модуль для встановлення локального з'єднання на значних відстанях. Має високу пропускну здатність, а також можливість двонаправленої передачі. Швидкість потоку може досягати 1,25 Гб/c, що дозволяє встановити максимальну якість роботи. Передача здійснюється на 20 кілометрів без додаткових систем посилення або перехідників по дорозі. SFP-приймачі досить компактні та прості в установці. До них підключається кабельне волокно. Пристрої працюють на хвилях 1550/1310nm. Завдяки наявності DH-PFT3970, зв'язати техніку між собою можна в різних будівлях або особливо великих приміщеннях, не втративши стійкості сигналу. Коли стандартне з'єднання має обмежену дальність.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 223 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner