Кошик
9 відгуків
+380 (98) 037-85-35
+380 (98) 037-85-35
berry.org.ua
Кошик

SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 450м Патчкорд оптичний

4 127 

  • В наявності
  • Код: 99-00017445
SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 450м Патчкорд оптичний
SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(1,0)-1Е) 450м Патчкорд оптичнийВ наявності
4 127 
+380 (98) 037-85-35
  • +380 (98) 037-85-35
+380 (98) 037-85-35
  • +380 (98) 037-85-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип конекторів: SC; ● Тип полірування: UPC; ● Тип волокна: ITU-T G.652 D; ● Допустиме зусилля, що розтягує: 1,0Кн; ● Мінімальний радіус вигину: не менше 20 номінальних діаметрів кабелю; ● Діаметр кабелю: 5,1±0,4 мм; ● Довжина кінців: 40 см; ● Діаметр кабелю на кінцях: 3,0±0,1 мм; ● Діапазон температур монтажу та експлуатації: -40 °С - +60 °С
Інформація для замовлення
  • Ціна: 4 127 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner